Najwyższy czas to zatrzymać. Fernando Belasteguin i Lucho Capra zdecydowanie nie radzą sobie z nastrojeniem skrzypiec i ostatni sezon „Bossa” zaczyna się najgorzej z możliwych. Argentyńczycy na wejście do rywalizacji z Barahoną/Garcią w Acapulco ponieśli kolejną porażkę w dwóch setach (6/3, 6/4) i już żegnają się z Meksyk po spędzeniu zaledwie 1 godziny 21 na torze. Czy rodowity Pehuajo może liczyć na coś lepszego na prawicę Juana Tello, czy też należy spodziewać się bardzo ponurego końca jego kariery człowieka, przez wielu uznawanego za najwspanialszego zawodnika w historii?

Pozostałe pary zmuszone do rozstania generalnie dały radę, jak na swój debiut w tym GNP Meksyk P1, o czym świadczą zwycięstwa w dwóch setach duetów Chingotto/Gonzalez i Navarro/Gutiérrez. Trudniej było dla Lebrona i Galana, którzy w pierwszym secie byli mocno zdominowani przez trudności „Lobo” i bezczelny sukces Jairo Bautisty. Ale z tyłu, po bardzo wysokim poziomie Galana, hiszpańska para była w stanie odzyskać siły i zapewnić sobie zwycięstwo w trzech setach.

Maxi Sanchez i Gonzalo Rubio, którzy żegnają się po turnieju w Wenezueli, ponieśli dotkliwą porażkę z Orią i Sagerem, którzy chcieliby powtórzyć swój występ w Riyadzie. Kolejna mała niespodzianka, eliminacja Bergaminiego / Ruiza w dwóch suchych setach z kwalifikantami Santigosą i Gonzalezem (6/2 6/3). Libaak i Augsburger nie zagrali zbyt mocno w meczu z Ruizem/Cardoną (6/2 6/2)

Brak alertu dla Coello / Tapii i Stupy / Di Nenno, ani dla wszystkich ulubieńców wśród pań.

W ten czwartek dotrzemy do sedna sprawy nieco bardziej, jak zobaczysz poniżej, runda 16, która zapowiada się kusząco. Program :

Aby śledzić mecze, wejdź na kanał YouTube Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !