Z jego Widzowie 37 000, Greenweez Paris Major zajmuje drugie miejsce wśród etapów Premier Padel od początku sezonu.

Tak naprawdę jedynie stadion P1 w Mendozie, który przyjął 56 700 widzów, radził sobie lepiej niż dotychczas etap Rolanda-Garrosa. Nic bardzo zaskakującego, gdy znamy argentyńską pasję do padel i w ogóle dla sportu.

roland garros Premier Padel 2023
PARYŻ FRANCJA 09 WRZEŚNIA Paris Premier Padel 2023 na Stade Roland Garros 09 września 2023 w Paryżu Francja Fot. Silvestre SzpylmaPremier Padel

Z drugiej strony w Europie żadne miasto nie radziło sobie dotychczas lepiej niż Paryż. Rzym z 25 000 widzów i Madryt z 30 000 widzów nie są zbyt daleko, ale wciąż pozostają w tyle za tym „Roland-Garros du padel".

Dowód na to, że jeśli masz ochotę na padel we Francji nie jest jeszcze na poziomie Hiszpanii czy nawet Włoch, zainteresowanie zawodami zawodowymi jest bardzo duże. Dobry prognostyk na przyszłość!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !