Nadszedł czas na finałową czwórkę w Doha, gdzie półfinały rozpoczną się o 13:30 (czasu francuskiego). Premier Padel Katar Major 2024!

Dzień zaczniemy od spotkania zupełnie nowej pary Triay / Fernandez z tymi, którzy wczoraj stoczyli wielką walkę o wyeliminowanie Brea / Fernandez: Alejandrą Salazar i Tamarą Icardo. Wiemy, że od zeszłorocznej separacji Triay i Salazar nie są najlepszymi przyjaciółmi na świecie. To spotkanie zapowiada się gorąco.

Z tyłu zaskakujący Miguel Yanguas i Javi Garrido spróbują się zemścić przeciwko Franco Stupaczukowi i Martinowi Di Nenno, którzy zmiażdżyli ich w Riyadzie.

Kontynuujemy drugi półfinał kobiet, który zapowiada się jako wielki sprawdzian dla Veroniki Virsedy i Marty Ortegi w starciu z numerami 1: Paulą Josemarią i Arim Sanchezem.

Zakończymy dzień konfrontacją dwóch legend i dwóch młodych zawodników, którzy pewnego dnia staną się legendami: Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez, którzy odzyskali zaufanie w Katarze, będą próbowali potrząsnąć Coello i Tapią, którzy wydają się być w szczyt ich gry, ich kształt.

Piękny dzień padel który nabiera kształtu w Doha, będzie można śledzić od 13:30 we Francji w Canal Plus Sport 360 !

Dla innych przejdź do Red Bull TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !