Program na pierwszy dzień kwalifikacji Premier Padel Katar Major właśnie został opublikowany i zauważamy, że ośmiu Francuzów zgłoszonych w kategorii mężczyzn będzie musiało w najbliższy piątek ciężko pracować, aby mieć nadzieję na dołączenie do głównego losowania konkursu!

Najpierw to widzimy Manu Vivesa i Jérémy’ego Scateny być może mają najgorszą możliwą pierwszą rundę od czasu, gdy zmierzą się z Valentino Libaakiem i Leo Augsburgerem (TS8). Argentyńczycy, którzy rozczarowali się w Riyadzie i którzy po zeszłorocznym znalezieniu się w pierwszej dwudziestce turnieju WPT znaleźli się w previach, z pewnością będą chcieli naprawić sytuację w Katarze…

Bastiena Blanque'a i Dylana Guicharda będą musieli zmierzyć się z czwartym rozstawionym zespołem, w skład którego wchodzą Marcos Cordoba i Emiliano Iriart. Nie jest to łatwy remis, nawet jeśli rodak z Tuluzy ma dobre wspomnienia z meczu z Emiliano Iriartem, którego pokonał na Roland-Garros z Adrienem Maigretem (Iriart grał wówczas z Carlosem Perezem Cabezą).

Johan Bergeron i Max Moreau odziedziczą zawsze twardego Frana Ramireza i młodego Henrique Barbosę. Wydruk znowu nie jest prosty, ale wciąż tańszy na papierze. To samo dla Jerome Inzerillo oraz Hiszpan Jose Roman Martinez Sanchis przeciwko hiszpańsko-portugalskiemu duetowi Mouliaa / Araujo.

raczej Thomas Leygue i Ferran Insa (TS7) będą faworytami w meczu z Belgiem Clement Geens oraz Włochowi Marco Cassetcie.

Piątkowy program w Doha:

Tabela :

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !