Juan Lebron i Ale Galan, zdenerwowani podczas wczorajszego pierwszego seta po wejściu do rywalizacji przeciwko José Solano i Danielowi Windahlowi, znacznie podnieśli poprzeczkę w drugim secie. Zwycięski 7/6 6/1, obecne liczby 1 cal ranking FIP rozpoczęło się w tym przypadku gładko Premier Padel Rijad P1, ale w tę środę nie będą mogli popełnić błędu!

Rzeczywiście, w saudyjskim upale Hiszpanie skrzyżowają miecze ze swoimi rodakami Jonem Sanzem i Coki Nieto. Para 9, zawsze niebezpieczna, zmuszona była walczyć, aby uciec z pułapki Lamperti / Jimenez (zwycięstwo 6/4 7/6).

Dwie pary, które już zaoferowały nam świetne gry, jak na przykład Master Final WPT 2023, co powinno zapewnić nam bardzo miły szok na koniec dnia na centralnym torze tego saudyjskiego turnieju. Meczu, którego nie można przegapić w żadnym wypadku!

Dzisiejszy program:

Link do śledzenia spotkania ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !