Numer 1 na liście oczekujących uczestniczyć w Premier Padel Sevilla P2, Dylan Guichard i Ricardo Martinez Sanchez nadal mieli nadzieję, że będą mogli wziąć udział w pierwszym w historii P2 na hiszpańskiej ziemi.

Tor opublikował aktualizację listy zgłoszeń, a dobra wiadomość jest taka, że ​​w zapowiedziach zawodów znalazło się teraz dwóch Francuzów: Thomas Leygue i Dylan Guichard.

Pierwszy miał już pewność udziału w kwalifikacjach wraz z Hiszpanem Franem Ramirezem Navasem. Dla drugiego, który również będzie mógł pokazać swój talent w Andaluzji, z innym Hiszpanem, Rickym Martinezem, jest to więc bardzo miła niespodzianka.

Wśród dziewcząt cudu jednak nie było i Alix Collombon będzie, jak to często bywa, jedyną trójkolorową obecną na tym turnieju oznaczoną Premier Padel. Tradycyjnie Lyonnaise połączy siły z Argentyńczyką Julietą Bidahorrią.

Od teraz będziemy czekać na losowanie tabeli previi, aby zobaczyć, z kim w niedzielę w pierwszej rundzie zmierzą się obie pary francusko-hiszpańskie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !