Profesjonalista Padel Liga (PPL), liga amerykańska padel obiecuje bardzo duże show w 2024 roku! Rzeczywiście, po Kozy Flowrida marki Daddy Yankee, którzy dali przedsmak wysokiej klasy zespołu, są to Atlantyki Nowego Jorku które ujawniają pięciu podstawowych zawodników ich drużyny.

I tutaj znów jest to casting marzeń, który, jak się zapowiada, zostanie zrealizowany z udziałem świeżo odchodzącego na emeryturę Juana Martina Diaza, mistrza świata Fede Chingotto i Brazylijczyka Lucasa Campagnolo. Wśród dziewcząt nie mniej niż obecnie piąta para na świecie dołącza do nowojorskiej drużyny: Icardo / Riera.

Zrozumieliście, to jest po prostu zapiekanka padel świata, którzy w 2024 r. udają się do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w tym konkursie, który zapowiada się bardzo kusząco!

Należy pamiętać, że każda drużyna będzie składać się z ośmiu graczy, dlatego na początku sezonu odbędzie się draft, tak aby każda franczyza mogła osiągnąć tę liczbę.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !