Pierwsza impreza profesjonalna Padel Liga 2024 w Miami zakończyła się wczoraj ostatecznym zwycięstwem Miami Padel Klub prowadzony przez światowych liderów na torze Premier Padel : Ari Sanchez i Agustin Tapia.

Wykończenie w jedną stronę

Finał rozpoczął się meczem kobiet pomiędzy Ari Sanchez i Martą Talavan dla Miami Padel Klub dla Marty Ortegi i Alejandry Alonso de Villi na mecz w Las Vegas. W palącym słońcu członkowie drużyny z Florydy zdobyli pierwszy punkt na koniec solidnego występu: 7/6 – 6/3.

W tym czasie Agustin Tapia i Jon Sanz musieli dokończyć walkę z Gonzalo Alfonso i Pablo Cardoną. Obrońcy tytułu zmagali się z potęgą Mozarta de Catamarca, który pomnażał zwycięskie punkty. Tapia i Sanz logicznie wygrywają 6/3 – 6/3 i oferują tytuł Miami Padel Klub na swoim terenie.

New York Atlantics u stóp podium

Tuż przed konsekracją Florydy drużyna New York Atlantics zajęła w rywalizacji trzecie miejsce kosztem Toronto Polar Bears. Sukces, który początkowo odnieśli byli partnerzy Tamara Icardo i Viriginia Riera przeciwko Iglesiasowi/Guinartowi (6 – 4). Następnie Lucas Campagnolo i Ramiro Moyano zmierzyli się z Cokim Nieto i Javierem Barahoną (6 – 4) o brązowy medal.

Drugi etap Pro Padel Liga rusza jutro, nadal na terenie Ultra Padel Klub w Miami. Po więcej informacji odwiedź stronie internetowej PPL.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!