Jest to sytuacja dość bezprecedensowa i szczególnie niezwykły przypadek w Puerto Cabello: Gemma Triay et Klaudia Fernandez są w półfinale… bez rozegrania całego meczu. Wina grypy żołądkowej, która szerzy się wśród zawodników, z powodu zatrucia pokarmowego.

Zwycięzcami tej historii (jeśli można ich nazwać zwycięzcami) są Gemma Triay i Claudia Fernandez. Rzeczywiście, obaj gracze skorzystali na zwycięstwie swoich pierwszych przeciwników, Carolina orsi et Marina lobo.

Wczoraj podczas ćwierćfinału nie musieli już kończyć meczu Noaha Canovasa et Jimena Velasco wycofał się o 6/3 3/0. Młodych hiszpańskich zawodników również dotknęło zatrucie pokarmowe, ale próbowali rozpocząć kwartę. Niestety, nie mogli dokończyć meczu i dlatego zaoferowali zwycięstwo Triay/Fernandezowi.

Dlatego Gemma i Claudia po przejściu eliminacji znajdują się w finałowej czwórce w Wenezueli Łącznie 50 minut na torze. Z pewnością gracze rozpoczną swoją połowę w świetnej formie. Aby jednak sprawdzić, czy brak rytmu z powodu tych wszystkich porzuceń, nie wyrządzi im krzywdy.

Dziś Gemma Triay i Claudia Fernandez odnajdą Alejandra Salazar et Tamary Icardo za zemstę Kataru.

Cały program na ten dzień znajdziesz tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.