Paweł Lijo jest trochę jak John McEnroe du padel. Gracz z charakterem dobrze namoczone, ponownie wyróżnił się podczas swojej pierwszej rundy w Puerto Cabello P2.

Paweł Lijo et Miguela Semmlera rozegrał swój pierwszy mecz z finalistami Doha, Mike'a Yanguasa et Javi garrido. Zacięty pierwszy set, ostatecznie wygrany w tie-breaku przez Yanguas i Garrido: 7/4.

Bliski mecz, który zostanie całkowicie odpięty Pablo Lijo, który wrzucił rakietę do morza. Wrócimy do ekologicznej strony gestu… Na trybunach mężczyzna nawet woła: „Daj mi tam„. Sugerowane: „daj mi to, zamiast wrzucać do morza".

W każdym razie na ten gest Lijo otrzymuje ostrzeżenie od sędziego…i to nie jest jego pierwsza próba. Jako przypomnienie, Paweł Lijo to gracz, który otrzymał największą sankcją na obwodzie World Padel Tour ostatni sezon.

Pablo Lijo nie zakończył spotkania bez rakiety. Nie pozwoliło mu to jednak wygrać tego spotkania, przegrać 7 / 6 6 / 3.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.