Zgodnie z oczekiwaniami Juan LeBron przeprosił po incydencie, który miał miejsce wczoraj o godz Doha. Poniżej szczegółowo opisano wydarzenie.

Turnieje następują jeden po drugim i nie są takie same dla Lebrona i Galana. Wielcy zwycięzcy w Riyadzie, numer 1, zostali wyeliminowani w XNUMX/XNUMX finału w Doha. Jednak bardziej niż porażka, co jest całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę zmęczenie zawodników Jorge Martineza w poprzednich dniach i poziom, jaki zaprezentowali wczoraj Yanguas i Garrido, to właśnie incydent w trzecim secie jest tematem rozmów miasta od koniec meczu.

Zirytowany faktem, że stracił przerwę po niecelnym lobie z jego strony, „El Lobo” uderzył piłkę pomimo drugiej strony toru i niewiele brakowało, aby dotknął Mike'a Yanguasa. Ten ostatni, nigdy nie wolny od wszelkich zarzutów, robił wszystko, aby jego rodak został zdyskwalifikowany. Na próżno.

Jeśli mieszkaniec Kadyksu uszło na sucho prostemu ostrzeżeniu, zachowywał się dość agresywnie, co najwyraźniej nie było w guście opinii publicznej. W środowy poranek zawodnik chciał przeprosić w sposób trzeźwy i elegancki, można by rzec, w udostępnionej na jego historii historii Konto na Instagramie : „Chcę przeprosić za to, co wydarzyło się wczoraj podczas meczu z Mikiem i Javim. To są rzeczy, które nie mogą się zdarzyć podczas meczu piłkarskiego. padel".

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !