Być może to nie koniec naszej niespodzianki w Katarze. Po zobaczeniu, jak w sumie sześć nasion spadło przed kwartałami, zastanawiamy się, kto w tę środę zrobi sensację.

Yanguas i Garrido, którzy zwyciężyli w ogromnym szoku z Lebronem i Galanem, wspólnie spróbują zakwalifikować się do pierwszego półfinału. Aby to osiągnąć, będą musieli zwolnić swoich młodych rodaków Alonso i Arroyo, którzy są pełni pewności siebie po zwycięstwie nad Ruizem / Tello (TS7).

„Super Raton” przyznaje, że nadal trenuje, Momo Gonzalez i Fede Chingotto chcieliby dokonać małego wyczynu w starciu ze Stupą i Di Nenno, ale dla ludzi Gaby Reca zadanie wydaje się skomplikowane.

Nieto i Sanz powinni mieć także trudności z Coello/Tapią. Czy Hiszpanie, którzy wczoraj zwyciężyli w starciu par 8 i 9 (z Bergamini/Ruiz), mogą martwić się, kim są główni faworyci prognostyków od czasu porażki Lebrona/Galana?

Wreszcie Paquito i Sanyo, czy po wczorajszym zemście i zdobyciu pewności siebie będą w stanie uciec z pułapki, którą chcą na nich zastawić Javi Ruiz i Pablo Cardona?

Wśród dziewcząt przysługują nam dwa bardzo ładne plakaty: Brea / Gonzalez vs Salazar / Icardo i Josemaria / Sanchez vs Jensen / Castello.

Czy weterani Sainz i Llaguno mogą mieć nadzieję na zrobienie niespodzianki w meczu z duetem Triay / Fernandez, który wczoraj rozegrał swój drugi oficjalny mecz?

Na koniec nowicjusze na tym poziomie rywalizacji, Sharifova i Carnicero, którzy pokonali Araujo/Rierę na szesnastym miejscu, chcieliby wstrząsnąć nową parą Ortega/Virseda!

Oto szczegółowy program dnia:

Aby śledzić mecze we Francji, do zobaczenia w Canal Plus Sport 360 od 13:30

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !