Po tym, jak zaskoczyli wszystkich rozstaniem przed rozpoczęciem sezonu, Gemma Triay i Marta Ortega odnoszą sukcesy w swoich nowych związkach! Rzeczywiście w półfinale turnieju zobaczymy pary Triay / Fernandez (TS3) i Ortega / Virseda (TS4). Premier Padel Major Kataru w najbliższy czwartek.

Nawet jeśli oba duety miały raczej korzystne remisy, to i tak zaprezentowały się bez zarzutu, nie tracąc żadnych setów. Wczoraj w ćwierćfinale Triay i Fernandez pozostawili tylko trzy gemy weteranom Sainzowi i Llaguno (6/1 6/3), natomiast Virseda i Ortega dosłownie zgasili niespodziankę Sharifova/Carnicero (6/2 6/0).

W najbliższy czwartek obie pary będą mogły już przystąpić do pierwszego testu. Gemma i Claudia z pewnością będą miały przeciwko czemu grać Salazar i Icardo, którzy wczoraj zaskoczyli, natomiast Marta i Weronika zmierzą się z najlepszymi na świecie padel : Josemaría / Sanchez.

Dzisiejszy program w Doha:

We Francji mecze będą można śledzić od 13:30 w Canal Plus Sport 360.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !