Jak powiedzieliśmy niedawno, Federico Chingotto i Miguel Yanguas zarejestrowali się razem w turnieju FIP Platinum Sardegna.

Oczekiwania fanów dotyczące tych dwóch prawicowych zawodników, którzy stanowią pierwszą pozycję we włoskim turnieju, są wysokie.

Najpierw zastanawiamy się, który z dwóch mężczyzn przesunie się na lewo: Yanguas, który mierzy 1:90, wydaje się najlepiej pasować do tej roli, ale Chingotto, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, zrobił wrażenie po tej stronie toru podczas WPT Master Final 2022… pozostaje zatem niepewność, a odpowiedź poznamy dopiero w czwartek, kiedy obaj mężczyźni przystąpią do konkursu.

Następnie zastanawiamy się nad poziomem tej pary. Czy Miguel i Fede, którzy nigdy razem nie grali, ale indywidualnie są dwoma najlepszymi graczami turnieju na papierze, zdołają sprostać swojemu statusowi i wygrać zawody?

Pytania, które mobilizują społeczność padeli gracze bardzo dobrze to zrozumieli, pytają swoich fanów na Instagramie który miał grać na lewej stronie. Co wywołało reakcję wielu ludzi, w tym zwykłych kolegów z drużyny Argentyńczyka i Andaluzyjczyka… Rzeczywiście, jak na dobrego wichrzyciela, jakim jest, Paquito Navarro nie tracił czasu na zapalanie lontu. Trochę „zazdrosny” rozgłosu, jakim cieszy się ten nowy duet, były numer 1 na świecie zaproponował Fernando Belasteguinowi małe wyzwanie: pojechać na Sardynię, aby „zapalić” Yanguas i Chingotto.

Pomysł najwyraźniej przypadł do gustu Beli, która odpowiedziała: „Znajdź klub, gramy przeciwko nim, ale niech przyjdą bez kamer, bo to koniec ich marketingu i tego dymu!”

kredyt zdjęciowy Padel Nałogowiec

Oczywiście te wiadomości należy traktować z humorem, trochę tak, jak kilka dni temu Paquito przypiął Juana Martina Diaza!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !