Półfinalista Urban P2000Padel Carquefu, Quentin Ayuso sięgnął po mikrofon Mario Cordero. W szczególności opowiada o swoim nowym duecie z Loïcem Le Panse.

Nieobecny przez cały koniec 2024 roku

„Jesteśmy sąsiadami, więc to trochę ułatwiło sprawę. Pod koniec roku mam zamiar wyjechać na trzy miesiące, ale dla Loïca to nie problem, który powiedział mi, że pod warunkiem, że będziemy mogli razem wystartować w Mistrzostwach Francji lub że został poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem o mojej nieobecności . Staramy się grać razem jak najwięcej turniejów, bardzo dobrze się dogadujemy, znamy się już od czterech, pięciu lat, więc jest super.

„Loïc potrzebował zmiany, a bliskość geograficzna sprawiła, że ​​współpraca z nami była logiczna. Nawet jeśli nim jest bardzo zajęty swoim centrumnadal możemy organizować razem małe gry, więc to dobrze”.

Le Panse Ayuso P2000 Carquefou 2024

Program na rok 2024

„Robimy z Sète Mistrzostwa Francji Interklubu N1 i postaramy się w tym roku zająć lepsze miejsce niż siódme. Potem jadę na trzy tygodnie na Reunion, podczas gdy w okolicy są trzy P1000 (Cap d'Agde, Le Barcarès i Carcassonne)... Kiedy wrócę, Loïc jedzie na narty, więc mam zamiar przejechać P1500 w Jarville z Timeo Fontenym. A potem będzie Zestaw Padel w Narbonne, P1500 w Sète i turnieje tego lata, które wspólnie zorganizujemy.”

Dla tych, którzy chcą zobaczyć wideo w całości:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !