Beatriz González rozumiane jako "Młoda gwiazda padel Hiszpański„. Mając zaledwie 22 lata, talent Bei jest niezaprzeczalny i już go posiada na półce mnóstwo trofeów.

Dziś zajmuje 4 miejsce na świecie i najwyraźniej celuje w najwyższy stopień podium. Hiszpański zawodnik kojarzony jest z Delfi Brea i obu udało się wstrząsnąć najlepszymi parami na świecie w sezonie 2023. Spojrzenie wstecz na cudowne dziecko padel Hiszpański.

14 lat i już w historii

Bea zaczęła dalej padel bardzo wcześnie, bo miała zaledwie 4 lata. Któregoś dnia zobaczyła swojego ojca bawiącego się z przyjaciółmi i szaleńczo zakochała się w tym sporcie. Rakieta w dłoni, jego talent staje się wówczas niezaprzeczalne.

W wieku 8 roku, Andaluzyjczyk zaczyna brać lekcje. Oprócz wrodzonego talentu, młoda zawodniczka przede wszystkim demonstruje wszystko determinacja na torze padel. Wydaje się oczywiste, że Bea tak obiecał świetlaną przyszłość w tym sporcie.

Młoda Bea Gonzalez

Wygrała kilka tytułów krajowych w kategoriach młodzieżowych, takich jak mistrzostwa Hiszpanii do 18 lat w 2017 r ou drużynowe mistrzostwo świata ten sam rok.

W 2016 roku zadebiutowała na zawodowym torze World Padel Tour. Wtedy staje się najmłodszym graczem, który wziął udział w losowaniu finałowym turnieju, mając zaledwie 14 lat.

Początek błyskotliwej kariery

Trzeba będzie poczekać 2020 zobaczyć, jak Bea Gonzalez podnosi swoje pierwsze trofeum, wygrywając Madrid Open z Martą Ortegą. Andaluzyjka po raz kolejny zapisała się na kartach historii swojego sportu, stając się najmłodszym graczem w historii, który zdobył tytuł mistrza profesjonalnego turnieju.

W tym samym roku Bea Gonzalez i Marta Ortega się rozdzielą. Dzięki temu Bea będzie miała okazję do zabawy Paula Josemaría. Stowarzyszenie, które będzie tylko trwałe trzy turnieje ale co pozwoli im mimo wszystko dotrzeć do finału, przegranego ze światową 1-tką, Łucji Sainz et Gemma Triay.

Bea Gonzalez w 2021 roku ze swoim nowym partnerem nie ma żadnych tytułów Łucji Sainz. Dwukrotnie dotarli do finału, bez dalszych wyników. Ich duet istnieje tylko przez jeden sezon. W 2022 r. Bea Gonzalez wróci do Marty Ortegi.

marta-ortega_beatriz-gonzalez_amsterdam zwycięstwo

To kluczowy rok dla Bei Gonzalez. Obok „lekarz", ona wygrała 4 utworów w tym sezonie z 6 rozegranych finałów. Obaj Hiszpanie denerwują światową hierarchię, a w szczególności czołowy duet: Triay / Salazar et Josemaria / Sanchez.

Jednak pod koniec 2022 roku Bea Gonzalez ponownie opuszcza Martę Ortegę. Tym razem dołącza do gracza, z którym już grała: Delfi Brea.

Wiemy, że rok 2023 był rok objawienia dla Bei Gonzalez. Utwierdza się w terenie m.in gra zawsze bardziej wybuchowy, technika wyrafinowane, to moc i vitesse. Dziś jest to nawet rozważane najlepszy rozbijacz na profesjonalnym obwodzie.

Jego długa historia ze Starvie i jego odejście Bullpadel

Od 2017 roku Bea Gonzalez jest sponsorowana przez Starvie. Swoją karierę zbudowała dzięki hiszpańskiej marce. W 2024 roku Andaluzyjczyk grał na Astrum 2024.

Ale w tym roku, podobnie jak wielu innych graczy Starvie, Bea i marka postanowiły się rozstać, po wielu latach razem.

Dziś Bea wyrusza w nową przygodę z Bullpadel. Zostaje szóstą zawodniczką w Top6 reprezentującą tę markę i 10., łącznie wśród mężczyzn i kobiet. Razem z Delfi Brea utworzą nowy zespół 100% Bullpadel.

Bea González Bullpadel

Nowy sezon zostanie wznowiony, a oczy wszystkich będą zwrócone na tę parę: Gonzaleza/Breę. Para hiszpańsko-argentyńska była tandemem w dobrej formie na koniec sezonu i zwyciężyła ostatnie 3 turnieje World Padel Tour, w tym Finał Master, a także ostatni turniej Premier Padel W Mediolanie.

Od tej chwili jest to kwestia potwierdzenia superpiba i być może nadrobić zaległości numer 1 na świecie Josemaría/Sanchez.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.