Niedawno ujawniliśmy wam tożsamość najlepszego Smashera na świecie…Dzisiaj dzięki statystykom z Padel Inteligencja, powiemy ci, kto to jest najlepszy obrońca de padel !

Rankingi, które zostaną zaprezentowane, uwzględniają wyłącznie graczy, którzy osiągnęli co najmniej Dopasowania 5 w 2024 r. z losowania głównego.

Najlepszy rozwalony obrońca

Kiedy mówimy o obronie padel, szybko myślimy o niektórych graczach: Federico Chingotto, Martina Di Nennoitp. W trakcie rekonwalescencji rozbijajednak nie są one najskuteczniejsze. Oprócz, nie dostają się nawet do pierwszej piętnastki.

Gracz z najlepszym współczynnikiem to… Facundo Dominguez, 55. zawodnik na świecie. Włoch odzyskuje średnio 7.4 rozbija na spotkanie. Jest daleko z przodu i dominuje Mike'a Yanguasa, czyli 6.6 odzysku na mecz i Alejandro Arroyośrednio 6.4.

Dla porównania Facundo Dominguez odzyskuje średnio dwa razy więcej rozbić w tym meczuArturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , !

Najlepszy rozwalony obrońca

Najlepszym obrońcą jest…

Jednakże, Facundo Domingueza jest prawdopodobnie zawodnikiem, który najczęściej się broni rozbijanie jest najlepszym obrońcą na świecie. Wskazuje jedynie na 15. miejsce w rankingu...

To także nie jest kwestia Federico Chingotto, która jest na drugim miejscu w rankingu. Ani nawet Martina Di Nenno, kogo nie ma w pierwszej piętnastce.

Koniec niepewności, najlepszym obrońcą na świecie jest… Miguel yanguas ! Jest zawodnikiem z najlepszym współczynnikiem fauli popełnionych na mecz. W rzeczywistości tak jest 0,7% wymuszonych fauli w sytuacji obronnej.

Najlepszy obrońca
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.