Le World Padel Tour widział niezliczoną ilość utalentowanych graczy, którzy pozostawili swój ślad na stokach padel całego świata. Podczas obwód przyjmuje swoje odniesienieNadszedł czas, aby uczcić graczy, którzy byli najbardziej płodni w swojej epoce. Kto ma najlepszy wskaźnik sukcesu w finale WPT? Odpowiedzi tuż poniżej:

1. Fernando Belasteguina

Fernando Belasteguín, z procentem 75% w finale World Padel Tour w ciągu dziesięciu lat zgromadził imponującą sumę 65 utworów sur 87 zakończenia grał. „Król” to po prostu gracz z najwięcej wejść do finału, najwięcej tytułów i najlepszy wskaźnik sukcesu ! Zostanie zapamiętany jako największy mistrz na torze finansowanym przez Damm.

Lob Fernando Belasteguina w 2023 r

2. Alejandro Galana

Alejandro Galan, Z 71% sukcesów w finałach, kumuluje się 34 zwycięstwa sur 48 zakończenia. Madrynianin, mimo stosunkowo młodego wieku, wyraźnie odcisnął swoje piętno na WPT. W 2023 roku pomimo trudnego sezonu udało mu się utrzymać wysoki poziom występów, zwycięstwo 54 mecze z 67co przekłada się na wydajność 80,60%. Avec cztery tytuły mistrzowskie, pięć finałów i cztery półfinały osiągnięte w tym roku, Ale w końcu miał bardzo zaszczytny sezon.

3. Augustin Tapia

co do Agustín Tapiadzięki swojemu niesamowitemu sezonowi plasuje się tuż za Galanem z 67,7% zwycięstw w finale. Trzeba powiedzieć, że w 2023– zagrał Argentyńczyk Dopasowania 84 i ma wygrał 74 na WPT! Wykazał się zatem zdumiewającą skutecznością 88,10%. Jego 11 tytułów mistrzowskich z 14 finałów pokazuje skuteczność człowieka, który od roku dzieli tor z Arturo Coello.

AGUSTIN TAPIA MENORCA OTWARTE

Wspominamy także o dwóch innych bardzo dużych nazwiskach w tym sporcie: Juan Lebrón et Pablo Lima, odpowiednio wskaźnik sukcesu de 63% et 61% Wreszcie. Brazylijczyk jest także tuż za Belą pod względem liczby zwycięstw i finałów na WPT!

Grafika, która pozwoliła nam stworzyć ten artykuł (podpisano Carlota Palma) :

Wykres najefektywniejszych zawodników podczas finałów World Padel Tour [2013-2023]
Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.

Tagi