To już nawyk: lubimy oferować Państwu ankiety na temat Instagram aby poznać Twoją opinię na różne aktualne tematy.

Najnowsza: ta, która pyta, kto Twoim zdaniem zakończy sezon 2024 na pierwszym miejscu wśród mężczyzn. Jak zobaczysz, prawie wszystkie Twoje głosy* otrzymają dwie pary.

Te dwa duety to Lebron/Galan i Coello Tapia. Ta pierwsza, która rozpocznie sezon jako para numer 1, była mistrzem na koniec sezonu 2023. Ta druga wyraźnie zdominowała debaty na początku ubiegłego roku.

Obecna dynamika jest zatem nieco na korzyść Hiszpanów, co ledwo znajduje odzwierciedlenie w głosach, gdyż dysponują oni 46% głosów, podczas gdy ich rywale mają 44. Zatem mniej więcej połowa z Was zgadza się z Galanem, który uważa, że ​​on i jego partnerka są najsilniejsi, gdy grają najlepiej, jak potrafią!

Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno, mimo doskonałej konsystencji w ubiegłym roku, zdobywają zaledwie 9% głosów. To proste, nie przewiduje się objęcia tronu w 2024 roku przez zawodników Carlosa Pozzoniego. Prognozy wyraźnie faworyzują zatem dwa najbardziej agresywne duety na torze. TO Superpiby czy mają zbyt powolny styl gry, aby mieć nadzieję, że zostaną królami? padel światowy?

Z tyłu prawie nie widać nikogo, kto byłby w stanie przejąć kontrolę w 2024 roku. Jak przewidują obserwatorzy, powinniśmy mieć wyłonioną trójkę najlepszych, a za nimi kilka par, które będą walczyć o czwarte miejsce. I jeśli wierzyć tym sondażom, walka o pierwsze miejsce pomiędzy Coello/Tapią a Lebronem/Galanem powinna w tym sezonie szaleć!

*Prawidłowo policzyłeś: 46 + 44 + 9 + 2 = 101, jest mały błąd u naszych znajomych na Instagramie, ale ostatecznie nie zmienia to zbytnio wyników.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !