Zastanawiacie się, jakie kluby zakwalifikowały się do Międzyregionalnych Mistrzostw, które odbędą się w weekend 30 i 31 marca 2024 roku? Oto pierwsze rezultaty.

Konferencja Zachodnia

  • Panie: BREIZH PADEL 1 (BRE) / Country Club Barrière la Baule 1 (PDL) / WinWin Hauts de Nîmes (OCC) / 4PADEL Orlean (CVL)
  • Panowie: BREIZH PADEL 1 (BRE) / PALA PADEL 1 (PDL) / Le Mas (OCC) / LA BULLE PADEL (CVL)

Konferencja Wschodnia

  • Panie: Forest Hill La Marche 1 (IDF) / DIJON TC (BFC) / TC CHAMBERY 1 (ARA) / MEZZAVIA TC 1 (COR)
  • Panowie: Casa Padel 2 (IDF) / TENIS PADEL GRAND BESANCON 1 (BFC) / WSZYSTKO PADEL 69 2 (ARA) / TC FOLELLI 1 (COR) / TC TOULONNAIS 1 (PCA)

Kluby te zakwalifikowały się tym samym do zawodów międzyregionalnych, które odbędą się za dwa tygodnie. W miarę postępów będziemy informować o nazwach pozostałych klubów.

Dla przypomnienia, w Konferencji Zachodniej znajdziemy zwycięzców lig Normandii, Bretanii, Pays de la Loire, Centre Val de Loire, Nouvelle Aquitaine, Occitanie oraz dwóch draftowanych. W Konferencji Wschodniej mamy: Île-de-France, Hauts-de-France, Grand Est, Bourgogne Franche Comté, Auvergne-Rhône-Alpes, Provence Alpes Côte d'Azur, Korsyka i jeden draftowany.

Międzyregionalne zawody mężczyzn i kobiet Konferencji Zachodniej odbędą się odpowiednio w Mas Perpignan i La Pala Padel.

Międzyregionalne zawody kobiet i mężczyzn Konferencji Wschodniej odbędą się odpowiednio o godz Padel Zastrzelił Lyona i Casa Padel.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.