Paquito Navarro i Juan Lebron ponownie połączą siły, aby kontynuacja przygody w 2024 roku. Ta przygoda rozpocznie się znacznie wcześniej niż oczekiwano rozstanie Ale Galana i Juana LeBrona.

Ci dwaj gracze znają się szczególnie dobrze od chwili połączenia w 2019 r a nawet zakończył sezon na pierwszym miejscu na świecie. Był to wówczas siódmy sezon serialu World Padel Tour. Pamiętasz ? Ten stary tor, który istniał tylko dziesięć lat, zanim został zastąpiony przez zupełnie nowy tor profesjonalny: Premier Padel.

W sumie rozegranych wspólnie 17 turniejów, 48 zwycięstw, 5 finałów, 5 tytułów i pierwsze miejsce w rankingu WPT 2019.

Stowarzyszenie Juan Lebron / Momo Gonzalez nie będzie zatem miało czasu na sprawdzenie się. Można powiedzieć, że w tym przypadku, mimo że Lebron próbuje tłumaczyć, że Momo „jest bardzo dobrym zawodnikiem”, jedno wydaje się pewne: chce już szukać gdzie indziej. Nawet brak chęci zrobienia testu z Momo jest wart każdego słowa. Z pewnością wierzy, że Momo po lewej stronie to nie to samo, co Paquito.

A priori Lebron pozostanie zatem na prawicy, nawet jeśli zrozumiemy, że powrót na lewicę nie wywołałby u niego niezadowolenia. I to nie Paquito po dość nieudanej próbie z jego strony przesunie się w prawo.

Czy Paquito Navarro i Juanowi LeBronowi uda się ponownie zostać wiodącą parą na świecie 5 lat po koronacji na WPT? Czy Paquito uda się okiełznać temperament Lebrona? Czekamy na Wasze opinie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.