Sanyo i Agustina Gutiérreza skłonni do wzięcia udziału w rywalizacji w Mediolanie Premier Padel P1 przeciwko Rafie Mendezowi i Javiemu Rico.

Katastrofalny mecz

Rozstawiony z numerem 8 nie dał wczoraj swojego najlepszego meczu, wręcz przeciwnie… Z 49 niewymuszonymi błędami Gutiérrez miał bardzo skomplikowany wieczór. Często w lodówce Sanyo okazywał duże oznaki irytacji, bezpieczny i poza torem... Sfrustrowany trafieniem kilku piłek „El Mago” nie pomógł swojemu siostrzeńcowi, któremu wyraźnie brakowało wrażeń.

Całkiem zdenerwowany 39-latek załamał się w trzecim secie, podejmując duże ryzyko przy niemal każdym strzale, trafiając kilku znakomitych zwycięzców, ale także popełniając dużą liczbę niewymuszonych błędów. Pod koniec meczu Argentyńczyk zamieścił na swoim koncie na Instagramie wiadomość, w której gratuluje swoim dzisiejszym przeciwnikom. Post, który w najlepszym przypadku wydaje się bardzo uprzejmy, w najgorszym bardzo ironiczny...

Nie jestem z niego dumny...

Ale potem Sanyo nieco się uspokoił i wysłał kolejną wiadomość, w której przeprasza za swoje zachowanie podczas spotkania. Argentyńczyk prosi o przebaczenie swoją rodzinę, rodziców, żonę, dzieci, ale także swoich fanów. Wyjaśnia, że ​​podczas tego meczu zabrakło mu waleczności i że nie szanował wartości, które wpoili mu rodzice. Nie będąc dumnym ze swojej postawy, wyjaśnia, jak już kilkakrotnie w tym roku powtarzał, że sezon będzie za długi i żałuje, że nie mógł bardziej pomóc siostrzeńcowi. Mamy potwierdzenie, że nawias siostrzeńca/wujka rzeczywiście się skończył.

Pochodzący z San Luis, ogłoszony wraz z Paquito Navarro w 2024 roku, ma nadzieję, że uda mu się odzyskać całą motywację i dziękuje swojemu trenerowi Claudio Gilardoniemu za wsparcie go na ławce rezerwowych. Trzeba przyznać, że jak zobaczycie na poniższym filmie, wczoraj było momentami bardzo gorąco!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !