W półfinale Premier Padel Katar Major stawiając Sanyo Gutiérreza i Paquito Navarro przeciwko Agustinowi Tapii i Arturo Coello, „El Mago” opublikował zdanie, w którym zna sekret zmiany stron.

Podczas gdy weterani mieli ogromne trudności z tymi, którzy następnego dnia wygrali turniej, mieszkaniec San Luis wydawał się nieco zniesmaczony zmianą wyniku.

„Jest jeden, z którym nie możemy grać, a drugim jest Messi!”

Kiedy wiemy jak bardzo Argentyńczyk jest fanem Leo Messiego, mówimy sobie, że zainteresowana osoba (w tym przypadku prawdopodobnie Agustin Tapia) powinna to docenić. Na pewno trochę bardziej niż Ramiro Choya, który próbował znaleźć rozwiązania w rozmowie z Paquito Navarro i który najwyraźniej nie doceniał już bezradności Sanyo…

Pokonani ostro (6/0 6/4) przez zawodników Gustavo Pratto, Paquito i Sanyo nadal mogą być zadowoleni ze swojej rywalizacji, ci, którzy dotarli do półfinału pierwszego Majora w 2024 roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !