Po spędzeniu razem większości sezonu 2023 Julien Seurin i Manu Vives ogłaszają separację, a rok 2024 ledwo się zaczął.

Francuzi, którzy mieli dobrze rozpoczęli rok dwoma zwycięstwami w Australii, ostatecznie zdecydowałem się nie kontynuować, jak ogłosił w poście na Instagramie Julien Seurin. Ze słów 182. gracza rankingu FIP wynika, że ​​obaj panowie nie mieli dokładnie takich samych projektów…

Co dalej stanie się z tą dwójką zawodników, którzy marzą o grze we francuskiej drużynie? Na razie nic nie zostało ogłoszone, ale widzieliśmy, że Julien Seurin był zarejestrowany u Philémona Raichmana w FIP Rise w Göteborgu. Ze swojej strony Manu Vives kojarzony był w ten weekend z Maxime Forcinem na P1500 w Bordeaux, po porażce w półfinale ze zwycięzcami turnieju, Benjaminem Grué i Aitorem Garcią.

Ponadto Manu Vives jest zarejestrowany w Premier Padel P1 z Riyadu i major Kataru z Jérémym Scateną. Ze swojej strony Julien Seurin znajduje się na liście oczekujących na turniej w Katarze z niejakim Adrienem Maigretem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !