Suma Padel to witryna W 100% oddany padel który odnotował wykładniczy wzrost od czasu jego uruchomienia w kwietniu 2022 r.

Z okazji ostatni w historii finał mistrzowski WPT w Barcelonie Simon Balles, skup rakiet, toreb i akcesoriów padel sumy Padel, wspomina ekspansję Total Padelprzy mikrofonie Francka Binistiego.

Narodziny Totalu Padel

Suma Padel, to marka należąca do tej samej grupy co Tennis Warehouse. Zasadniczo było kilku z nas z Tennis Warehouse, którzy byli fanami sde padel, grać. Dlatego coraz bardziej naciskaliśmy na utworzenie sekcji padel, najpierw na stronie internetowej Tennis Warehouse.

W 2018 roku dodaliśmy tę małą sekcję, ale nie było to zbyt widoczne i nie mieliśmy zbyt dużego wyboru. Ale Od razu zauważyliśmy entuzjazm naszych klientów dla tego sportu. Dwa lata później zdecydowaliśmy się zatrudnić osobę w 100% oddaną padel, od tego czasu, sport zyskał na popularności. Najpierw na Tennis Warehouse Europe, ze znacznie bardziej widoczną zakładką, potem z ładniejszą sekcją pod względem nawigacji, a przede wszystkim ze znacznie większym wyborem.

Wraz z eksplozją padelzauważyliśmy, że zapotrzebowanie było bardzo duże. W pewnym momencie stało się oczywiste, że należy stworzyć witrynę w 100% poświęconą padel. W związku z tym, w kwietniu 2022 roku postanowiliśmy stworzyć Total Padel. Jednakże nadal mamy zakładkę na Tennis Warehouse, ponieważ ważne jest dla nas, aby ją tam również przechowywać.

Przejście z Tennis Warehouse do Total Padel

Na razie Suma Padel nie przekroczył jeszcze Tennis Warehouse w liczbie sprzedaży. To gol, radzimy sobie całkiem nieźle z tenisistami. To prawda, że ​​kiedy widzę tenisowe statystyki, jest to dobry cel. Potem różnica jest dla nas nadal tak duża.

Przez minusy, obrót zakładką padel na Tennis Warehouse został w dużej mierze przekroczony przez Total Padel. Transfer przebiegł pomyślnie, zwłaszcza, że ​​w Tennis Warehouse mamy zakładkę Suma Padel na stronie głównej, aby przekierować naszych klientów, którzy chcą zobaczyć padel.

40 do 45% obrotów dla Francji i Włoch

Rozwój zależy od tego, gdzie zaczynasz. Zaczęliśmy padel w 2018 r. W efekcie nadal rósł bardzo szybko. Jednak w porównaniu do niektórych konkurentów, pozostajemy przy liczbach, które nie są dla mnie wystarczająco istotne.

Odrosty są piękneudało nam się osiągnąć nasze cele na rok 2023, a nawet nieco je przekroczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale wiemy też, że droga jest jeszcze długa. Będziemy nadal stawiać sobie wysokie cele, bo kochamy wyzwania.

W porównaniu z zeszłym rokiem zrobimy pomiędzy +60 i +70%. Jak mówiłem, są to bardzo znaczące wzrosty, ale wszystko zależy od tego, od czego zaczniesz. Zaczęliśmy od zera, po naszej stronie. TERAZ, celem na przyszły rok jest osiągnięcie takiego samego wzrostu jak w roku bieżącym.

Mówienie o liczbach zawsze jest skomplikowane, ale w Total Padel, zakończymy rok obrotami pomiędzy 2 miliony i 2.5 miliona. Francja i Włochy stanowią 40–45% tego obrotu.

Chęć internacjonalizacji

Suma Padel, w zasadzie to wcale nie jest francuski. Jesteśmy w Niemczech, na granicy, niedaleko Strasburga. Dzisiaj, skupiamy się na całej Europienie tylko we Francji. TO padel rośnie prawie wszędzie i są kraje, których nie możemy ignorować, jak na przykład Włochy.

Co miesiąc mamy Francję i Włochy, które toczą mały pojedynek o pierwsze miejsce w sprzedaży. To obecnie dwa najważniejsze kraje. Ale ponieważ udział w rynku we Francji jest 2–3 razy mniej ważny niż we Włoszech, to we Francji jesteśmy silniejsi.

Cel, nadal chodzi o zdobycie widoczności we Włoszech. Mamy stronę przetłumaczoną na język włoski. Będziemy uczestniczyć w Padel Targi Trendów w Mediolanie. Na początku roku zrobiliśmy też kolejną wystawę w Rzymie. Dzieje się to stopniowo, ale są to rzeczy, które wymagają czasu.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.