Siux prezentuje w tym roku drugą kolekcję tekstyliów na rozpoczynający się sezon wiosenno-letni.

Struktura kolekcji tekstyliów Siux składa się z trzech różnych rodzin produktów: nauczanie indywidualne , w oparciu o najnowsze trendy projektowe i technologiczne w branży; Klub, z odzieżą dla klubów i drużyn rywalizujących w różnych ligach; I Twórca, zaprojektowane tak, aby każdy zawodnik mógł nosić na boisku stroje zawodników swojej drużyny Siux.

Każda z rodzin jest wyjątkowa i składa się z różnych linii produktowych. Na ten temat Álvaro Alejandro Leonet, dyrektor produktu, deklaruje: „Dzięki nowej kolekcji o godz Siux, staramy się zaoferować każdemu zawodnikowi szeroką gamę odzieży, z którą będzie się czuł utożsamiany, jednocześnie poprawiając swoje wyniki na boisku dzięki absolutnemu komfortowi. Dodatkowo definiując trzy asortymenty tworzące kolekcję, uwzględniliśmy wszystkie profile zawodników uprawiających ten coraz bardziej zróżnicowany sport”.

W rodzinie Individual linia Premium oferuje minimalistyczne projekty, które wyróżniają się jakością tkanin: te ubrania są bardzo elastyczne i zapewniają doskonały komfort przy każdym ruchu. Dodatkowo logo marki obecne jest na odzieży w formie reliefu 3D. W tej linii wyróżnione zostały dwa kolory: biały w kolekcji Jaquard oraz niebieski w kolekcji Eman, w której zastosowano technologię Emana, charakteryzującą się stymulacją mikrokrążenia krwi, przyspieszającą regenerację mięśni i gwarantującą najwyższy komfort. Dodatkowo ubrania z linii Premium posiadają powłokę antybakteryjną, która gwarantuje dłuższą świeżość poprzez neutralizację bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemne zapachy. Gracze będą mogli także uwolnić się od potu dzięki technologii Thermodry, która przekazuje wilgoć do tkaniny, dzięki czemu może ona odparować, dzięki czemu pozostaje sucha i wygodna.

Linia Advance z rodziny Individual charakteryzuje się połączeniem różnych tkanin w tym samym ubraniu, przy użyciu sublimacji na tkaninach z mikroperforacją. Znajdziemy tutaj zestaw dla mężczyzn, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, składający się z bardzo wygodnych i lekkich spodni oraz t-shirtu z powłoką antybakteryjną i szybkoschnącym. Dla zawodniczek dostępne są również opcje w kolorze zielonym i niebieskim, takie jak koszulka z krótkim rękawem z tymi samymi cechami, co model męski i spódnica wykonana w 90% z poliestru pochodzącego z recyklingu, która idealnie dopasowuje się do każdego ruchu.

Ci, którzy szukają kolorów i wzorów w swojej odzieży sportowej, znajdą różne opcje w innowacyjnych stylach w seriach For All i Casual z tej rodziny. Najnowsza linia produktów składa się z dresu z elastanu sprzyjającego ruchowi, wodoodpornej wiatrówki zapinanej na oryginalny zamek z logo firmy Siux i t-shirt ze 100% bawełny. Ubrania z linii For All oprócz tego, że są eleganckie, posiadają wykończenie antybakteryjne i technologię Thermodry.

Fani argentyńskich zawodników Franco Stupaczuka i Sanyo Gutiérreza po raz kolejny będą mogli założyć koszulki, w których ich idole noszą na zawodach dzięki wprowadzeniu na rynek rodziny Player, obejmującej ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów i wzorów dostosowanych do najnowszych trendów w piłce nożnej. branża modowa. Technologia jest również obecna w tej rodzinie, sprzęt ma również działanie antybakteryjne i technologię Thermodry. Kolekcje każdego zawodnika składają się z kilku koszulek, odzieży wierzchniej, takiej jak kurtki i bluzy, a także opasek frotte, po jednej dla każdego zawodnika.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !