Choć wydaje się, że pary Lebron/Galan, Coello/Tapia i Di Nenno/Stupaczuk ponownie odegrają wiodącą rolę w 2024 roku, tak zastanawiamy się, które pary będą w stanie dotrzymać tempa obecnej Top 3.

Na początku sezonu pozostałymi mieszkańcami czołowej czwórki będą Sanyo Gutiérrez i Paquito Navarro. Czy jednak uda im się utrzymać w czołówce?

W świetle naszej ostatniej ankiety wydaje się, że nie sądzisz…

Rzeczywiście, prawie 60% z Was wierzy, że to Momo Gonzalez i Federico Chingotto będą częścią wiodącego kwartetu w 2024 roku. Andaluzyjczyk, uważany za wielkiego zwycięzcę ryneki „Super Raton”, który cieszy się dobrą opinią w sezonie, zdają się mieć wsparcie dużej części fanów.

Paquito i Sanyo, którzy zreformują stowarzyszenie, które dobrze funkcjonowało osiem lat temu, nadal cieszą się zaufaniem prawie jednej trzeciej społeczeństwa. Z kolei Bela i Capra, którzy utworzą zupełnie nowe stowarzyszenie, nie budzą entuzjazmu wśród widzów.

W świetle ankiety nie wierzycie też w młode duety Sanz/Nieto, Garrido/Yanguas ani w powrót do czołówki Alexa Ruiza i Juana Tello.

Dla przypomnienia TOP 10 na początek 2024 roku:

  1. Lebron/Galan – 22 400 punktów
  2. Coello/Tapia – 20 630 punktów
  3. Di Nenno / Stupaczuk – 18 punktów
  4. Navarro/Gutierrez – 12 800 punktów
  5. Gonzalez/Chingotto – 11 936 punktów
  6. Belasteguin/Capra – 10 punktów
  7. Tello/Ruiz – 8 punktów
  8. Bergamini/Ruiz – 5 punktów
  9. Nieto/Sanz – 5 punktów
  10. Garrido / Yanguas – 5 punktów

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !