Na początku listopada informowaliśmy Was o dużych zmianach nadchodzących w SPASH, m.in. o przyspieszeniu modelu sponsoringu… Zaczęliśmy także omawiać różne tematy, które miały być tematem konkretnego artykułu. Dziś opowiemy Wam o ich opatentowanej technologii: Podwójne Szkło!

„Double Glass” – opatentowana technologia, która sprawia, że ​​okna Twojej działki stają się namacalne!

Koniec z wbudowanymi przyciskami i czujnikami! Zamiast tego znajdziesz dwa 32-calowe ekrany dotykowe umieszczone za szybą kortu i po obu stronach kortu, za pomocą których gracze wchodzą w interakcję z wnętrza toru, używając szyby jako ekranu dotykowego. Ta innowacja umożliwia graczom dostęp do wszystkich funkcji systemu wideo (uruchamianie wideo, nagrywanie najlepszych momentów, transmisja na żywo, narzędzie coachingowe itp.) bez wpływu na ich praktykę.

Użycie pomnożone przez 2,5 w porównaniu do starej wersji, a to zmienia wszystko!

Dużą nowością tej ulepszonej wersji NGTV Glass jest zatem pojawienie się dodatkowego ekranu ze znacznie lepiej zaprojektowanymi interfejsami dostosowanymi do sportów rakietowych. Teraz gracze mają wygodny dostęp do wszystkich funkcji znacznie bardziej intuicyjny!

Produkt spotkał się już z dużym sukcesem wśród klientów SPASH od blisko Zamówiono 80 połączonych witryn i rekordowe wskaźniki wykorzystania: użycie pomnożone przez 2,5 w porównaniu do starych zakresów!

Ten szczyt wykorzystania jest częściowo spowodowany dodaniem 2 nowych funkcji: Panel społecznościowy i natychmiastowa powtórka.

Panel społecznościowy

Panel społecznościowy to kolejny sposób na umożliwienie klientom SPASH do interakcji ze swoimi społecznościami!

Gracze mogą za pomocą jednego kliknięcia skorzystać z przycisków na Panel społecznościowy bezpośrednio przesyłaj swoje najnowsze szalone zdjęcia lub największe nie menedżerom, trenerom czy prezesom.

Ich klienci mogą następnie uzyskać dostęp do wszystkich filmów w swoim obszarze administracyjnym i dostosuj przyciski zgodnie z ich potrzebami (konkursy, coaching itp.).

Natychmiastowa odpowiedź

Spash – natychmiastowa powtórka

Narzędzie coachingowe i doskonały sposób na uniknięcie debat na kontrowersyjnym boisku, przedstawiamy Państwu: Natychmiastowa odpowiedź!

Teraz gracze mogą oglądać na żywo ostatni strzał rakietą bezpośrednio na ekranie! SPASH również się rozwinął funkcje specyficzne dla coachingu (rysunki, obszary zabaw, różne kąty itp.). Wystarczająco, aby pomóc trenerom pójść jeszcze dalej w analizie swoich zawodników!

Sébastien Cornet, menadżer Esprit Padel, mówi o tym lepiej od nas!

Jak zapewne zrozumiałeś, Double Glass to produkt, który już cieszy się dużym zainteresowaniem. Co więcej, z jego opatentowaną technologię, SPASH jest jedynym graczem na rynku, który może zaoferować tego typu usługi! Na koniec kilka słów od Sébastiena Corneta, menadżera Esprit Padel, którzy zdecydowali się na montaż systemu Double Glass.

„Moim zasadniczym kryterium wyboru technologii wideo jest być w stanie śledzić wykorzystanie w czasie rzeczywistym. SPASH oferuje obszar administratora, w którym możesz monitorować różne statystyki. Malcolm (sprzedawca SPASH) przyszedł, aby zaprezentować mi system „Double Glass” i mieliśmy niemal natychmiastowy skutek w postaci eksplozji wskaźnika wykorzystania.

To proste, w sierpniu zeszłego roku my pomnożona przez 2 użycie okien ! Myślę, że dzieje się tak dlatego, że „Szkło” jest znacznie bardziej widoczne dla graczy. Myślę, że będziemy mogli pójść dalej, ponieważ im częściej system będzie używany, tym więcej graczy będzie chciało z niego korzystać ! Wreszcie, interesujące w przypadku wzrostu użycia jest to, że jest ono prostsze spotkać się z partnerami i wyjaśnić im, że będą jeszcze bardziej widoczni. Z tych wszystkich powodów zdecydowaliśmy się na instalację tego systemu na działkach 2, 1 i 8, zaoferować teraz 3 tory z technologią Double Glass.”

Chcieć wiedzieć więcej ?

Nie wahaj się skontaktować ze SPASH odwiedzając ich stronę internetową: https://spash.odoo.com/france/padelnew

Można się z nimi także skontaktować mailowo lub telefonicznie:

E-mail: pierre.peguet@slash.com

Tel : 06-42-08-46-13

A w międzyczasie, jeśli nie chcesz przegapić żadnych nowości firmowych, nie wahaj się wejść na stronę strona internetowa oraz na ich różnych stronach: FacebookInstagram LinkedIn.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi