Jeśli jesteś fanem rakiet śnieżnych padel i nowe technologie, ta informacja z pewnością Cię nie umknęła: Starvie zdecydowało się wyposażyć pałace w swoje asortymenty Premia et Wszechświat nowy uchwyt antywibracyjny Noene Inside. Jest szczególnie obecny na nową Kentę et sur les nowe modele profesjonalnych graczy wyposażone przez takie marki jak Javi Garrido, Bea Gonzalez czy Coki Nieto.

Opracowany we współpracy z NOENE INSIDE®, ten nowy ekskluzywny uchwyt do rakiet hiszpańskiej marki ma na celu pochłanianie wibracji i ochronę stawów gracza, zapewniając jednocześnie nienaganny komfort i dotyk.

Mówimy już o małej rewolucji, ponieważ dzięki swojej lepkosprężystości ten nowy uchwyt może pochłonąć do 96% ujemnej energii generowanej przez uderzenia i wibracje! Obecny standardowo na palcu, jest prawie niezauważalny na pierwszy rzut oka i zapewnia wygodę, finezję i lekkość. Pewność, że nie będzie przeszkadzać tym, którzy nie używają overgrip i chcą cienkiego chwytu.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi