Jessica Castello i Aranzazu Osoro położyć koniec ich współpracy pomimo bardzo dobrego zakończenia sezonu i finału na Master Final w Barcelonie. Obaj gracze ogłosili to w sieciach społecznościowych.

Fani są oczywiście nieco zaskoczeni, bo majonez zdawał się przedostawać pomiędzy dwójkę zawodników. Tym bardziej, że udało im się osiągnąć swój cel, czyli znaleźć się w gronie ośmiu najlepszych par na świecie.

Mając na koncie 5 półfinałów na starym zawodowym torze, możemy powiedzieć, że misja została dobrze wykonana. Pochwaliliśmy także, kilka dni temu, kurs ukończony przez byłą partnerkę Alix Collombon, Jessica castello w 2023.

Nawet w tradycyjnych przesłaniach pożegnalnych obaj gracze nie wahają się powiedzieć, że udało im się „wydobyć najlepszą wersję” siebie.

Jak to często bywa, czasami naprawdę nie trzeba za dużo myśleć. Z drugiej strony należy zauważyć, że separacja ta następuje w tym samym czasie, co inna separacja, czyli separacja Vero Virsedy i Claudii Jensen. Kusiłoby nas, aby spodziewać się związku Jensen/Castello w czerwcu 2023 r. Ich start był obiecujący z trzema półfinałami (Abu Dhabi Master, Reus i Granada Open 500).

Stay tuned.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.