Półfinał kobiet Roland-Garros z Igą Świątek i Nadią Podoroską to nadzieja dla wszystkich zawodniczek. padel kwalifikacji lub previas.

Dwóch graczy, którzy nie znajdują się w pierwszej 50 w półfinale turnieju Wielkiego Szlema to po prostu zupełnie nowe. Spotkanie Polaków dziś po południu Iga Świątek do Argentyny Nadia Podoroska w każdym razie jest nadzieją dla sportowców na całym świecie.

54. zawodnikiem świata na starcie turnieju jest Świątek zakończyć w półfinale bez utraty ani jednego seta ! Podoroskaona, która jest 131st w WTA, od tamtej pory przebyła niesamowitą podróż poza kwalifikacjami !

Dowód na to w sporcie wszystko jest możliwei historia, która może zainspirować wielu graczy padel, zaczynając od Laury Clergue i Léi Godallier, która dziedziczą ziarno numer 1 Salazar / Sanchez za udział w biegach w Barcelonie.

To już było świetne historie o tegorocznym WPTJak Carla Tur i Pilar Escandells, które przejechały 5 okrążeń w Open, nawet jeśli oczywiście nie jest to porównywalne z półfinałem Rolanda-Garrosa.

W każdym razie po wielka przygoda Hugo Gastona który za swojego pierwszego Rolanda wyeliminował Stana Wawrinkę i prawie stworzył niespodziankę przeciwko Dominicowi Thiemowi, outsidery są w dobrej formie!

Miejmy nadzieję, że nasz francuski również będzie dobrze zainspirowany w Barcelonie: wyobraź sobie przez chwilę półfinał Master of World Padel Tour walcząc z Jérémy'm Scateną i Benjaminem Tisonem przeciwko Bastienowi Blanqué i Jordi Muñozowi lub Johanowi Bergeronowi i Victorowi Manuelowi Menie Gil!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !