Tito Allemandi i Tolito Aguirre nieco przeciwstawili się przewidywaniom w zdobywając tytuł Wielkiego Mistrza Nowego Jorku. Rzeczywiście, jeśli rozstawiona z numerem 3 jest naturalnie jedną z najniebezpieczniejszych par na torze, tak naprawdę nie spodziewano się jej na tym poziomie podczas największego turnieju sezonu A1 Padel.

Trzeba powiedzieć, że między Tito, lewa ręka kontuzjowana w Paragwaju po zderzeniu z siatkąi Tolito, który wsadziłeś rękę w okno w Nowym Jorku, wydawało się, że obaj mężczyźni nie są w dobrych czasach. Co więcej, po porażce w ćwierćfinale w Panamie Argentyńczycy nie przyjechali do Stanów Zjednoczonych z pełną pewnością siebie...

Ale często zdarza się, że najmniej się tego spodziewamy, a wielcy mistrzowie okazują się najsilniejsi. Tito i Tolito udowodnili to swoim pierwszym tytułem w sezonie zdobytym w Nowym Jorku. W finale byli bardzo silni pokonali w dwóch setach najlepszą parę na torze: Arce/Dal Bianco.

Ci, którzy w zeszłym sezonie wygrali cztery turnieje, teraz będą starali się wykorzystać pewność siebie zdobytą w Ameryce na koniec roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !