W najbliższy weekend na stadionie odbyły się Ogólnopolskie Turnieje Młodzieży U16 i U18 Zestaw Padel Narbonne, chłopcy i dziewczęta. Od Luty 24, w Narbonne rywalizacja toczyła się pełną parą.

W kategorii chłopców obecni byli młodzi ludzie Pary 15 wśród zawodników U18, Pary 24 wśród zawodników U16. Po raz pierwszy dla TNJ! W kategorii dziewcząt młode zawodniczki nie odpowiedziały już tak bardzo na apel. Należało połączyć dwie kategorie U16 i U18.

Alexia Dechaume stwierdza również, że „poziom nadal się poprawia”w tych turniejach. Podkreśla też, że „młodzi ludzie coraz więcej trenują„, nie tylko ci, którzy to mają projekt określony w padel. Dodaje do tego, że kilka U14 wybrali się na wycieczkę w kategorii chłopców, aby zmierzyć się ze starszymi!

Oprócz tego należy zwrócić uwagę na obecność dwóch kapitanów francuskiej drużyny chłopców, Yann Auradou et Yannicka Maurela ! Jak również Benjamin Tison.

Początek finałów już blisko z 13h w Narbonie! W kategorii U18 Timeo Fonteny et Łukasz Pillon logicznie rzecz biorąc, znajdują się w finale i będą przeciwne Guillaume'a Poirriera et Tomek Couturier. Całkiem bezprecedensowy finał, odkąd Guillaume Poirier i Tom Couturier dokonali małego wyczynu, wygrywając w półfinale z Joshuą Schbeirem i Louisem Joverem (TS2).

Wśród zawodników U16 Jeremiego Roberta et Bazyli Baud zmierzy się Quentina Bernarda et Johana Peloux.

W kategorii dziewcząt, dlatego łącząc U16 i U18, logicznie stwierdzamy brązowi medaliści mistrzostw świata, Lou Ambert-Agosti et Kim Barla. Spotkają się Celia Talano et Wiktoria Izaak.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.