Tolito Aguirre et Gonzy Alfonso to mężczyźni w formie na torze A1, którzy w tym sezonie zdobyli już dwa tytuły w dwóch rozegranych turniejach. Nawet więcej, nie stracili ani jednego seta na Puebla Open i Monaco Masters. Dość powiedzieć, że tegorocznymi królami A1… to oni.

Kiedy Pro Padel Liga, obecnie kwestionowane w Stanach Zjednoczonych, Tolito Aguirre i Gonza Alfonso zachwycili nas, z niesamowitymi punktami, z nikąd.

Doświadczenie w walce z najlepszymi na świecie

Obaj panowie, choć w pierwszej fazie PPL nie grali razem, potrafili rywalizować z najlepszymi zawodnikami świata. Agustín Tapia, Jon Sanz, itd… Do tego stopnia, że ​​na koniec Gonzalo Alfonso wygłosił oświadczenie, które przykuło uwagę: „Bardzo chciałbym zagrać więcej z tymi chłopakami, żeby się dalej uczyć… prawda jest taka, że ​​to dwa zwierzęta. Nigdy nie czułem tak dużej presji na sądzie padel."

Na pierwszy rzut oka nie ma w tym stwierdzeniu nic zaskakującego. Jednakże wieleMiłośnicy przeczytałem w tym cytacie, pragnienie Gonzalo Alfonso i Tolito Aguirre, aby dołączyć do Premier Padel. Przypominamy, że obaj panowie nigdy nie rozegrali meczu na tym torze.

Jeśli PPL pozwoli Gonzie, Tolito (i innym) rywalizować z najlepszymi graczami na świecie, Premier Padel pozostaje najlepszą opcją. Tym bardziej, że od lat fani padel poproś Tolito Aguirre o grę na torach wyższego poziomu. Zrobił to również na World Padel Tour.

Zbliżający się udział?

Nasi koledzy z Mundo Deportivo wydają się mieć teorię, że nadchodzące przybycie pary Tolito/Aguirre na Premier Padel. Na razie wydaje się to skomplikowane, gdyż oba są bardzo słabo sklasyfikowane w FIP: Tolito ma 214 lat, a Gonzalo 327.

Jednak P1 w Mar del Plata, które nastąpi 20-25 maja, może być doskonałą okazją do spełnienia pragnień wielu osób. Tak naprawdę w przypadku dwóch lokalnych graczy mogliby zostać zaproszeni jako Symbole wieloznaczne aby wziąć bezpośredni udział w losowaniu finałowym.

Czy wierzysz w przybycie Gonzy Alfonso i Tolito Aguirre na Premier Padel ?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.