Pasjonat sportu i przedsiębiorczości, Emmanuel Alexandre Lledo jest współzałożycielem Topy Padel, kompleks sportowy”rewolucyjny„W Tuluzie. Ten klub padel oferuje znacznie więcej niż tylko przeżycia sportowe: „uosabia prawdziwą dynamiczną i włączającą społeczność„Wyjaśnia nam.

Dans miastem szczególnie bogatym w infrastrukturę, jego współzałożyciel wyjaśnia nam decyzję o otwarciu tego klubu w Tuluzie.

Pojawienie się Topu Padel

"Pomysł Topa Padel narodził się z chęci tworzenia padel dostępne dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Nie mogę zarezerwować gruntu w okolicy. W głębi serca sportowiec i przedsiębiorca. Z przyjemnością przedstawiam wszystkim klub klasy premium i niedrogi, który był katalizatorem tej przygody z przedsiębiorczością."

Topy Padel Tuluza

„Klub został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z gry, łącząc wysokiej jakości zaplecze, profesjonalny nadzór i przyjazną atmosferę. Dzięki 10 panoramicznym trasom, w tym jednej wyłącznie w Tuluzie, pojedynczemu stokowi, w którym rozgrywane są 1 na 1, z sufitem o wysokości do 11 metrów w nowej konstrukcji, Top Padel oferuje wyjątkową i wysokiej klasy oprawę dla fanów tego dynamicznie rozwijającego się sportu.

„Co więcej, Top Padel oferuje specjalną ofertę dla firm i rad zakładowych (WC), oferując pakiety odpowiednie na imprezy firmowe, salę seminaryjną, zajęcia integracyjne i nagrody dla pracowników. To jeszcze bardziej wzmacnia rolę Topu Padel jako przestrzeń spotkań i rozrywki dla całej społeczności, w tym środowiska biznesowego.”

Ekspansja padel w Tuluzie

„Podróż do zbudowania Top Padel nie jest pozbawiony pułapek. Pomimo konkurencji, ja i mój zespół staraliśmy się wyróżnić, oferując inne doświadczenia. Istotną rolę w jego sukcesie odegrała także lokalizacja klubu, zapewniająca łatwy dostęp do szerokiego grona miłośników sportu. padel".

„W obliczu mnożenia się klubów padel w Tuluzie niektórzy mogą się zastanawiać, czy jest ich za dużo. Myślę jednak, że ten wzrost świadczy o rosnącej popularności tego sportu w regionie. Jestem głęboko przekonany, że padel ma potencjał, aby zgromadzić jeszcze więcej graczy i stworzyć jeszcze silniejszą społeczność w Tuluzie.

Topy Padel Tuluza

Przyszłość Topu Padel

„Z naszym „zróżnicowanym” programem obejmującym turnieje, kursy, szkołę szkoleniową padel, bar o powierzchni 330 m², taras o powierzchni 150 m², dwie restauracje, siłownia i wiele innych niespodzianek… Do góry Padel nadal przesuwa granice. Cel pozostaje jasny: sprawić, by padel dostępne dla wszystkich i stworzyć środowisko, w którym każdy może się rozwijać, dobrze się bawić i osiągać sukcesy”.

„W końcu jesteśmy wyłączni dla Nox. Planujemy wydarzenie z Nox w sobotę 20 kwietnia, obejmujące wystawę z udziałem Timéo Fonteny'ego i Yoana Boronada.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!