Ciężki cios dla Marie-Amélie Dardaine, która cierpi na zerwane więzadło krzyżowe przednie. Szósty gracz w rankingu FFT będzie musiał przejść przez skrzynkę operacyjną.

Uderzenie w kolano podczas decydującego meczu finału Mistrzostw Francji Interclub i zmuszony do rezygnacji, gracz TC Palavas (licencjonowany w TC Bandol) szybko poczuł, że coś jest nie tak. A badania przeprowadzone na początku tygodnia potwierdziły podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego…

Gdy obrzęk nieco ustąpi, Marie-Amélie przejdzie operację i prawdopodobnie będzie niedostępna przez cały następny sezon. Ciężki cios dla tej, która zajmuje 268. miejsce w rankingu FIP i która na początku roku podjęła decyzję o całkowitym poświęceniu się pracy padel.

Życzymy mu odwagi w tej próbie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !