Jest nie tylko wśród panów w Ultimate są niespodzianki Padel Tour A Coruña Otwarte. Rzeczywiście duet przeczy przewidywaniom wśród pań.

Duet ten tworzą Camila Fassio (młodsza siostra Mariny) i Raquel Eugenio. Dwie 16-latki, które odpadły z kwalifikacji, eliminując drugą rozstawioną w previi (2/6 4/6), następnie w pierwszej rundzie pokonały weteranów Alicię Sejas i Vanesę Alonso: 1/6 1/6.

Z tyłu pokonali 9. parę turnieju, Ruiz (44) / Martinez (45), wciąż nie tracąc ani jednego seta: 6/4 6/4. Od teraz ci, którzy zajmują odpowiednio 152. i 190. miejsce w rankingu FIP, zmierzą się z bardzo ważnym zadaniem, a mianowicie rozstawionymi z numerem 3 Talavanem (26) / Rufo (25). Czy dwóm młodym zawodnikom uda się jutro dokonać wielkiego wyczynu na ósmym miejscu?

Aby śledzić występy pozostałych szesnastek w tę środę, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !