Najnowszy Padel Tour, nowy tor skupiony wokół Hiszpanii, o którym rozmawialiśmy już kilka razy, stał się już rzeczywistością. Tak naprawdę pierwszy turniej zostanie zorganizowany w dniach 10–18 lutego w La Coruña w Galicji!

Najlepsi organizatorzy Padel Wycieczka nie była stratą czasu. Zaledwie kilka tygodni po ujawnieniu swojego planu całemu światu, już proponują test, który będzie bardzo napięty.

Si niektórzy jak Jon Sanz zadeklarowali, że chcą się skupić wyłącznie na rozgrywkach dających punkty do rankingu FIP, w tym turnieju otwarcia zdecydowali się na udział kolejni bardzo dobrzy gracze! A to może jeszcze nie koniec: zapisy można zgłaszać do czwartku do południa.

Na chwilę obecną wśród mężczyzn znajdziemy kilku zawodników z światowej 50-tki, z parami Belluati / Fernandez, Esbri / Rico, Bautista / Muñoz, Cardona / J.Ruiz lub Lijo / Semmler, którzy wyruszą w podróż. Legendarny Miguel Lamperti będzie obecny u boku swojego młodego partnera Jimeneza, podobnie jak kapryśny Tolito Aguirre, który łączy siły ze swoim nowym kolegą z drużyny Gonzalo Alfonso.

W przypadku dziewcząt mamy zarejestrowaną Top 8 drużyn, Jensen / Castello, oprócz solidnych par z głównych losowań Premier Padel, jak Talavan / Rodriguez, Navarro / Guinart lub Caparros / Barrera.

Jak widać w Galicji będzie gorąco i jak powiedzieliśmy we wstępie, być może to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Należy pamiętać, że w tej chwili nie są zarejestrowani żadni Francuzi.

Listy rejestrujących ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !