Rozmawialiśmy o tym niedawno, Hiszpania radzi sobie normalnie skorzystać z kilku najważniejszych turniejów w ramach FIP Tour w 2024 roku.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Valladolid będzie uprawniony do testu od 24 do 30 czerwca. To położone w centrum kraju miasto, z którego pochodzą Paula Josemaria i Arturo Coello, będzie zatem uprawnione do wybudowania sceny w 2024 roku.

Odrzucony przez Premier PadelValladolid, słynące ze wspaniałej sceny na spektakularnym Plaza Mayor, nie będzie już tak eksponowane jak w przeszłości, ale przynajmniej będzie mogło zorganizować turniej na profesjonalnym poziomie.

valladolid world padel tour śledzić świat

Konferencja prasowa poświęcona wydarzeniu zaplanowana jest na najbliższy wtorek o godzinie 12:00. Można go zobaczyć na żywo poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !