Marka napoju energetycznego, która już zadomowiła się w świecie padel sponsorując Juana Lebrona i Ale Galana, będzie teraz pracować na torze Premier Padel.

Komunikat prasowy - "Premier Padel i Red Bull ogłosiły dziś nowe wieloletnie partnerstwo strategiczne obejmujące usługi medialne, transmisję strumieniową, produkcję i sponsoring do końca sezonu 2027. Premier Padel. 

Nowe partnerstwo pomiędzy Premier Padel a Red Bull staje się największą umową dotyczącą transmisji, produkcji i sponsoringu w historii sportu. Umożliwi to rozwój oferty Premier Padel oraz wspierać strategię zawodów mającą na celu rozwój sportu wśród nowych odbiorców na całym świecie za pośrednictwem sieci międzynarodowych mediów i platform cyfrowych Red Bulla, obecnej w 130 krajach.

Mecze na żywo będą dostępne na bezpłatnej platformie Red Bull Telewizja (telewizja i aplikacja mobilna) w wybranych krajach od ćwierćfinałów do finału każdego turnieju, z nowymi, innowacyjnymi funkcjami transmisji meczów. Kanał YouTube Premier Padel będzie nadal transmitować na żywo mecze od rund 1 do 3, w niektórych krajach bez szyfrowania

Red Bull będzie także przez cały rok tworzyć i rozpowszechniać nowe, angażujące treści dla fanów na swoich platformach społecznościowych, które będą uzupełniać relacje na żywo ze wszystkich turniejów w Premier Padel przez cały rok i poszerzy wiedzę o tym sporcie wśród nowych odbiorców. Sezon 2024 Premier Padel rozpocznie się 26 lutego o godzinie 1 w Riyadzie. Kibice będą mogli oglądać mecze na żywo w kanałach telewizyjnych, na kanale YouTube Premier Padel w rundach od 1 do 3 oraz w Red Bull TV od ćwierćfinału do finału. 

Dzięki partnerstwu Red Bull stanie się także głównym partnerem turnieju Premier Padel i zmień doświadczenia graczy i fanów na turniejach na boisku i poza nim Premier Padel przez cały rok, zwłaszcza dzięki Strefie Sportowca Red Bull.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !