Holendrzy bardzo tego nie lubią dźwięk kul padel którzy pukają w okna, ale nadal pozostają fanami tej działalności. Mamy na to nowy dowód w postaci tego utworu padel całkowicie szalony znajdujący się w kościele w Arnhem.

Widzieliśmy ślady padel na wodzie, w górach, na dachach centrów handlowych, na plaży…ale w kościele czegoś takiego nigdy wcześniej nie było!

Święty Padel osiąga niemożliwe dzięki temu utworowi ustawionemu w kościele. Widzisz siebie osiągającego to, co najpiękniejsze bandejas przed tymi witrażami?

To naprawdę oryginalna inicjatywa. Wyobrażamy sobie, że w takiej atmosferze Św Padel Nie będziesz miał większych problemów z zapełnieniem swoich miejsc. Czy klub w ogóle przyjmie graczy z całego świata przybywających na swego rodzaju pielgrzymkę? Trzeba powiedzieć, że dla niektórych padel jest prawdziwą religią. Kto więc powie „amen” Arnhem?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !