Zdecydowanie niedobrze być rozstawionym w La Coruña! Po pary 1, 3 i 5, to pary 4 i 8 wygrywają ten pierwszy turniej w historii Ultimate Padel Wycieczka.

Oto duet, który z przytupem rozpoczyna 2024 rok! Gonzalo Alfonso i Tolito Aguirre, po pokonaniu Javiego Valdésa i Rafy Mendeza na szesnastym miejscu, w kolejnej rundzie wyeliminowali Juanlu Esbriego i Javiego Rico.

W bardzo zaciętym meczu zawodnicy obwodu A1 Padel udowodnili, że mogą konkurować z regularnymi graczami w głównych losowaniach rozgrywek Premier Padel lub ogień World Padel Tour ! Mimo że Tolito i Gonzalo zostali brutalnie potraktowani w pierwszej rundzie, utrzymali się w meczu i w najlepszym momencie objęli przewagę.

Argentyńczycy wygrali 3/6 6/4 6/4 i zakwalifikowali się do ćwierćfinału, gdzie w najbliższy piątek zmierzą się z kolejną parą, która wczoraj rozegrała ważny mecz: Garcia / Barahona. Będący w świetnej formie Hiszpanie potrzebowali zaledwie dwóch setów, aby pozbyć się Josedy Sancheza i Alvaro Cepero (TS8).

Zaktualizowana tabela:

Aby śledzić mecze w najbliższy piątek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !