Sezon 2024 padel zaczyna się stopniowo, zwłaszcza od pierwszego turnieju wostateczny Padel Wycieczka do Corunydla wielu równoznaczny z początkiem sezonu. Znane są już półfinały a turniej ten przyniósł już wiele niespodzianek, w tym eliminację niektórych ulubionych par.

Ze swojej strony, rozstawiony z numerem 2, Diestro/Leal, udało się dotrzeć do ostatniej czwórki… ale jakim kosztem. Podczas 8e finał, w którym zmierzą się Javi Leal i José Diestro Paweł Lijo et Miguela SemmleraUwagę przykuła scena napięcia na ławce pomiędzy Javim i José.

Pierwszy set wisi pomiędzy obiema parami i czujemy Gorączka Javiego Leala. Na ławce rezerwowych trener Martin DAntonio pyta swojego zawodnika, jak się czuje. Podąża gorąca wymiana zdań :

Martin : „Dobrze się czujesz?”
Javi : „Jestem zdenerwowany, nie mogę się ruszyć z powodu napięcia”
Martin : „Jest idealnie”

Ze swojej strony José Diestro próbuje interweniować, ale natychmiast zostaje odebrany przez trenera.

José : „Czekaj, zamknij się”
Martin : "Nie nie nie"
José : „Rób łatwe rzeczy”

Następnie Martin prosi swojego gracza, aby się uspokoił. José po prostu stwierdza, że ​​chce pomóc, ale zaczyna mu być gorąco.

Zwykły udar cieplny czy pierwsze kłótnie pomiędzy obydwoma zawodnikami? Odkąd wygrali spotkanie, nie będzie żadnych incydentów.

Jednak sezon dopiero się zaczął, a napięcia już są...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.