Młodzież u władzy w Ultimate Padel Otwarta wycieczka po Leganés! Po Wśród mężczyzn Iñigo Jofre i Luis Hernandezdo finału kobiet kwalifikują się Noa Canovas i Jimena Velasco.

Ci, którzy w drugiej rundzie konkursu zwolnili Sofię Araujo i Virginię Rierę (Ts1), są w świetnej formie. Dowodem jest to, że na przedmieściach Madrytu nadal nie stracili ani jednego seta! W ten piątek Carolina Navarro i Marina Guinart (Ts4) nie były w stanie zbyt wiele zdziałać przeciwko dwóm graczom będącym w stanie łaski. Canovas i Velasco wygrywają 6/0 6/3 i kwalifikują się do finału.

Jutro 13. para biorąca udział w turnieju będzie starała się jak najlepiej zakończyć ten wspaniały tydzień. Ale uważajcie, bo w obliczu Jimeny i Noi zaprezentują się Lucia Martinez i Marina Lobo (Ts6). Nowi koledzy z drużyny, którzy zwolnili Sandrę Bellver i Marię Rodriguez (6/4 6/2), już chcą zaoferować sobie pierwszy wspólny tytuł. Czy uda im się oswoić imponujące Canovas i Velasco? Odpowiedź jutro, a tymczasem czas na drugi półfinał mężczyzn, opis poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !