Alix Collombon i Julieta Bidahorria rozegrają swój pierwszy oficjalny mecz w najbliższy poniedziałek na stadionie imostateczny Padel Otwarta wycieczka po Leganés.

Jeśli wśród panów nie ma już Francuzek (Thomas Leygue i Ferran Insa przegrali w pierwszej rundzie z braćmi Melendez 7/6 6/2), wśród dziewcząt na pewno znajdzie się Francuzka, która zadebiutuje w poniedziałek w konkursie.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​pierwszy mecz Lyonnaise z nową koleżanką z drużyny zostanie rozegrany na centralnym torze i dlatego będzie można go oglądać na YouTubie od godziny 9:30. Ulubiona w swoim spotkaniu, ósma rozstawiona będzie próbowała odnieść pierwsze zwycięstwo z młodą Martiną Fassio i Martą Borrero. Aby zobaczyć spotkanie, poniżej:

Informujemy, że dzisiejsze popołudniowe mecze będą transmitowane za pośrednictwem innego łącza. Oto ona:

Dzisiejszy program w Leganés:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !