Zaraz po tym, jak zainstalowałem dwie ścieżki padel w centrum Lyonu, MiejskiPadel ogłasza kolejną nowość w regionie Lyonu.

Tak naprawdę to właśnie w Dardilly (69 570) marka otworzy swoje nowe centrum! Jest to dawny klub tenisowy, który od kilku lat nie działał, a który zostanie przekształcony w ośrodek miejski nowej generacji (UrbanPadel i UrbanSoccer), z 4 piłkami halowymi i 2 na świeżym powietrzu, a także 6 padel kryty (+ 4 zewnętrzne, które pojawią się później).

Położony w wyjątkowym otoczeniu przyrody, ten klub zlokalizowany w Chemin des Pins w Dardilly ma niezaprzeczalny potencjał. Dla miłośników terenu padel high-end, informujemy, że stoki będą wyposażone w oświetlenie LED oraz trawę Mondo (bez widocznego piasku). Oczywiście będzie tam klub, w którym będziesz mógł rozegrać mecze po meczu i profesjonalny sklep, w którym będziesz mógł zrobić zakupy.

Informujemy, że klub aktualnie poszukuje Menedżera padel. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o kontakt z Alexandre Ressotem (alexandre.ressot@urbansoccer.fr).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !