Napięcie osiągnęło swój szczyt w piątek podczas ćwierćfinału Greenweez Paryż Major 2023 pomiędzy Lebronem/Galanem a Yanguasem/Belasteguinem. W palącym słońcu nie tylko temperatura była duszna. Rzeczywiście, atmosfera była ciężka i nastroje na 20×10 zaczęły się podnosić. Mike Yanguas, który wyróżnił się już dzień wcześniej „przebitą” kuląwedług niego był po raz kolejny głównym bohaterem tej sekwencji.

Podczas gdy rodak z Malagi serwował, Juan Lebron cierpliwie czekał, aż piłka do niego dotrze, jednak po „30, 40 sekundach” zawołał do sędziego, narzekając, że przeciwnikowi zbyt długo służy. „Panie sędzio, jesteśmy gotowi i czekamy 30, 40 sekund na jego serwis. To niesamowite, a potem powiemy, że cały czas narzekam".

Na tym historia mogła się zakończyć, ale kiedy Ale Galan podszedł do swojego partnera, aby uderzyć go w rękę i uspokoić, ostrzegł Mike’a Yanguasa, prosząc go, aby był ostrożny: „oko„. Według niego, usłyszał obraźliwą uwagę Andaluzyjczyka. Ten odpowiedział, że nie jest to przeciwko nim i że mówi to sam do siebie. Niezadowolony Juan LeBron poprosił go, aby „niesłabo wyedukowany"I"plus szacunek".

Zrozumiesz, że druga edycja Greenweez Paris Major 2023 wyzwala pasję na trybunach, ale także na torze.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.