Możemy to powiedzieć Martina Di Nenno podczas swojego półfinału zmierzył się z ogniem Lebron i Galan podczas P1 Rijad. Czy to jest efekt obecnego kota Kto go doprowadził do takiego stanu? Nikt nie wie. Jedno jest jednak pewne, jest to jego partner Franco Stupaczuk który zajął jego miejsce w przerwie. W rzeczywistości mieszkaniec Ezeizy poprosił swojego kolegę z drużyny, aby „trochę bardziej popchnął swoją grę”, oceniając jego postawę na boisku jako „zbyt spokojną” jak na jego gust. W ten sposób oferuje nam zabawną scenę, która po raz kolejny dowodzi doskonałego współudziału tych dwóch graczy.

Martin Di Nenno: „Teraz musisz trochę bardziej przyspieszyć swoją grę. Nie chcę cię prosić, bo widzę, że jesteś bardzo wyluzowany, bardzo spokojny, dobrze żyjesz, ale teraz musisz bardziej przyspieszyć."

Pamiętajcie, że to nie pierwsza próba Argentyńczyka, już w zeszłym roku raczył nas jednym ze swoich słynnych zdań: „Czy wiesz, czego pragnę najbardziej? Niech wszyscy zobaczą jak bardzo tego pragniemy! Ci goście nie pozwolą, aby mecz wymknął się spod kontroli! Chodźmy! Niech zobaczą, jacy jesteśmy dzicy! Ludzie chorzy psychicznie! Niech zobaczą, jak biegamy po tej cholernej… ziemi!"

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.