Arturo Coello po raz kolejny zafundował nam „smash” bekhendowy w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Niemieckie otwarcie.

Dla niektórych z nas wykonanie uderzenia, które wraca na nasz kort, nawet gdy jesteśmy blisko siatki, nie zawsze jest łatwym zadaniem. Numer 1 na świecie, Arturo Coello, nie jest już na tym etapie.

Umiejący oddawać zwycięskie strzały z każdego miejsca na boisku, rodak z Valladolid potrafi, gdy jest blisko siatki, skierować piłkę z powrotem na boisko wolejem z bekhendu. Niezwykle trudny strzał, który ponownie oddał wczoraj przeciwko Ivanowi Ramirezowi i Pablo Garcii. Nie mam nic do roboty poza brawami!

Czy „Król Arturo” nadal będzie nas zachwycał w ten weekend? Żeby niczego nie przegapić kwarty, półfinały i finały Niemiec Padel Otwarte, do zobaczenia na kanałach grupy Canal Plus!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !