Laura Clergue, konsultantka Canal+, miała okazję uczestniczyć w jednym z przedsezonowych treningów nowej pary Fede Chingotto / Momo Gonzalez, trenowany przez legendarnego trenera Gaby Recę w swoim ośrodku szkoleniowym w Madrycie. Jest to jedna z ulubionych par publiczności ze względu na silną sympatię i imponującą zdolność do regeneracji. Para, którą każdy chce zobaczyć, jak ewoluuje i dlaczego nie stworzyć kilku niespodzianek.

W tym filmie odkrywamy różne sektory, które zajmowały się szkoleniem zawodowym. Zawodnicy zaczynają od zakresów wykonywanych w celu pracy nad kontrolą piłki w sytuacjach jeden na jednego. Po drugie, pracują nad koszem z Gaby Recą, aby przećwiczyć określone uderzenia, zanim przejdą do fazy pracy nad strzałami i opracują określone plany gry. Wreszcie druga połowa treningu jest zarezerwowana na punkty przeciwko zawodnikom z akademii.

W tym filmie Fede wyraża swoją opinię na temat tej nowej pary, którą szczególnie ceni. Para, która potrafi obronić niemal wszystko i nigdy nie traci siatki, ponieważ prędkość ruchu obu zawodników jest ogromna.

Film pozwoli Ci bliżej poznać tych dwóch zawodników i ich trenera, uzyskać pierwsze wyobrażenie o ich stylu gry i wreszcie skorzystać z profesjonalnych porad. Chingotto i Momo są gotowi zmierzyć się w 2024 roku z najlepszymi parami świata takimi jak Tapia/Coello czy Lebron/Galan!